Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość iwona

Tabletki sulfasalazin a żylaki odbytu, swędzenie i pieczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość iwona
Mam wielki problem od kwietnia biorę tabletki sulfasalazin 500 3 razy po 2 wie tabletki ponieważ lekarz podejrzewa u mnie zespół drażliwego jelita i mam pieczenia i mrowienie w okolicach brzucha od wewnątrz lekarz powiedział że tabletki dochodzą do tkanki łącznej mam takrze zespół policystycznych jajników i biorę już kilka lat yasmin od kwietnia miałam dwa razy plamienie wywołane przez bakterie i raz grzybice i dokucza mi zapalenie jamy ustnej gdzie pojawiły się krosty nieraz mam dni kiedy mało oddaję mocz lekarz przy badaniu odbytu stwierdził żylaka odbytu na którego zażywam lek detralex i czopki proktis m przy swędzeniach i pieczeniach stosuję maść posterisan hchciała bym aby ktoś mi odpisał czy te dolegliwości może wywoływać ten lek który zażywam czyli sulfasalazin bardzo proszę o odpowiedż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stapler
patrz: http://www.doz.pl/leki/p6163-Sulfasalazin_EN Radziłbym wykonać kolonoskopię celem dokładnej diagnostyki jelita grubego, a nie bez potwierdzenia zapalenia jelita grubego zażywać ten lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona
do staplera ostatnio miałam robioną laparoskopie i mam wynik z badań histopatologicznych brzmi on następująco cystia paraovarialis cystes folliculares et thecaluteinicae parvae bardzo proszę o przetłumaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stapler
torbiele okołojajnikowe, torbiele pęcherzykowe i tekalutealne (z pęcherzyków Graffa) małe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona
serdecznie dziękuje za odpowiedż i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona
miałam robioną laparoskopie ponieważ miałam torbiela 7 cm po trzech po zabiegu dostałam krwawienia czy mam się czego obawiać i czy mogę coś zrobić w domu czy raczej nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona
na lewym jajniku miałam torbiela 7*5 cm miałam robioną laparoskopie po trzech tygodniach poszłam na wizyte i ginekolog powiedziała że jest torbiel 38mm biorę tabletki na wywołanie miesiączki prowera 10mg przez 10 dni a od pierwszego dnia krwawienia mam brać diane 35torbiel która była usuwana była lutenizująca a ta obecna torbiel jest inna ginekolog powiedziała żeby się nie martwić ale ja wpadam w szał czy jest powód do niepokoju wcześniej brałam jasmin i po jasminie torbiel się powiększała czy po dianie 35torbiel zniknie błagam odpiszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×