Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość iwona

Tabletki sulfasalazin a żylaki odbytu, swędzenie i pieczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość iwona
Mam wielki problem od kwietnia biorę tabletki sulfasalazin 500 3 razy po 2 wie tabletki ponieważ lekarz podejrzewa u mnie zespół drażliwego jelita i mam pieczenia i mrowienie w okolicach brzucha od wewnątrz lekarz powiedział że tabletki dochodzą do tkanki łącznej mam takrze zespół policystycznych jajników i biorę już kilka lat yasmin od kwietnia miałam dwa razy plamienie wywołane przez bakterie i raz grzybice i dokucza mi zapalenie jamy ustnej gdzie pojawiły się krosty nieraz mam dni kiedy mało oddaję mocz lekarz przy badaniu odbytu stwierdził żylaka odbytu na którego zażywam lek detralex i czopki proktis m przy swędzeniach i pieczeniach stosuję maść posterisan hchciała bym aby ktoś mi odpisał czy te dolegliwości może wywoływać ten lek który zażywam czyli sulfasalazin bardzo proszę o odpowiedż

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
patrz: http://www.doz.pl/leki/p6163-Sulfasalazin_EN Radziłbym wykonać kolonoskopię celem dokładnej diagnostyki jelita grubego, a nie bez potwierdzenia zapalenia jelita grubego zażywać ten lek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iwona
do staplera ostatnio miałam robioną laparoskopie i mam wynik z badań histopatologicznych brzmi on następująco cystia paraovarialis cystes folliculares et thecaluteinicae parvae bardzo proszę o przetłumaczenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
torbiele okołojajnikowe, torbiele pęcherzykowe i tekalutealne (z pęcherzyków Graffa) małe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iwona
serdecznie dziękuje za odpowiedż i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iwona
miałam robioną laparoskopie ponieważ miałam torbiela 7 cm po trzech po zabiegu dostałam krwawienia czy mam się czego obawiać i czy mogę coś zrobić w domu czy raczej nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iwona
na lewym jajniku miałam torbiela 7*5 cm miałam robioną laparoskopie po trzech tygodniach poszłam na wizyte i ginekolog powiedziała że jest torbiel 38mm biorę tabletki na wywołanie miesiączki prowera 10mg przez 10 dni a od pierwszego dnia krwawienia mam brać diane 35torbiel która była usuwana była lutenizująca a ta obecna torbiel jest inna ginekolog powiedziała żeby się nie martwić ale ja wpadam w szał czy jest powód do niepokoju wcześniej brałam jasmin i po jasminie torbiel się powiększała czy po dianie 35torbiel zniknie błagam odpiszcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.