Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adam

Zapalenie napletka po masturbacji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam
Witam od kilku lat regularnie masturbuje no i pewnego dnia zauwazylem u siebie zaczerwienione otarcia skory, lekarze przepisywlai mi masci jedne pomogly inne wcale, podczas ich stosowania masturbowalem sie gdyz mam spore potrzeby seksualne a jestem samotny, prosze mi powiedziec czy aby sie calkowicie wyleczyc powinienem zachowac calkowita abstynencje??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba na razie przestać się masturbować przez przynajmniej tydzień, aby wszystko się wygoiło. Potem robić to delikatnie, najlepiej z użyciem środków nawilżających, natłuszczających.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość seba
a u mie znowu inaczej jak sciagam napletek szczypie i sie jakby sciasnil i troszke sie luszczy hcoc sex uprawiam jusz nieraz i tak pierwszy raz co to jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Prawdopodobnie doszło do jakiegoś zapalenia napletka może nawet na tle grzybiczym. Radzę w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.