Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żółte grudki w spermie i problem z wytryskiem


Gość Karol19

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karo232

Witajcie , jesli chodzi o te grudki w spermie to nic niepokojacego , moze sie to wiazac z zapaleniem i wecej facetow na to cierpi niz sie spodziewamy , byłem u lekarza z tym problemem , przypisał mi tabletki przeciw zapalne , jesli wy lub wasz facet wstydzicie sie isc pokazac jajka u lekarza to mozecie zwrocic sie do niego z wymyslonym zapaleniem pecherza i dostaniecie te same tabletki ktore maja zapobiegac powstawaniu tych grudek , jest to w jakis sposob rozwiazanie tego wstydliwego dla niektorych problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam ten sam problem, z tym że u mnie grudki (krople, raczej trochę rzadsze od spermy) są mniejsze. (ok. 1,5mm średnicy). W spermie jest tego ... hmm.. ciężko powiedzieć ile dokładnie %, ale może coś koło 5-10%. Pytanie brzmi czy rzeczywiście wizyta u urologa jest aż tak konieczna jak pisze drx? Trochę krępujące to dla mnie, poza tym mam 16lat i nie wiem jakby to załatwić żeby nie mówić rodzicom że się masturbuję... Mówicie że to dość powszechna *choroba*, ale co jeśli po prostu zostawię to w spokoju? Powinienem ograniczyć masturbację, albo nosić luźniejsze spodnie/bokserki czy to bez sensu? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ostatnio zauważyłem, że grudek jest o wiele więcej (może coś koło 1/3 albo 2/3). Masturbuję się mniejwięcej raz na 1,5 dnia. Gdzieś czytałem, że w tym przypadku częsta masturbacja powinna pomóc, ale pisał to ktoś anonimowy, a do tego trudno powiedzieć czy z sarkazmem czy na serio. Jak myślicie, powinienem ograniczyć masturbację czy odwrotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam 16 lat, i z mojego doświadczenia i tego co wyczytałem w Internecie właśnie częsta masturbacja zakończy ten problem. To nie sarkazm - zrób małe doświadczenie na sobie. Nie masturbuj się przez tydzień powiedzmy, później w następnym tygodniu rób to np. 2x dziennie, a zauważysz Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość youngmaster

Cześć,
Mam ten sam problem, w nasieniu znajdują się żółte grudki. Dodatkowo podczas wypróżniania się te żółte grudki wychodzą z penisa. Byłem u urologa, jeden zlekceważył totalnie problem a drugi przepisał mi cirpinol, który brałem przez 20 dni i problem się sporo zmniejszył(grudki były w bardzo małej ilości podczas leczenia tym antybiotykiem). Po zaprzestaniu brania leku problem powrócił. Podczas badania prostaty odczuwam ból. Czy macie jakiś pomysł jak to wyleczyć, jakieś sugestie? 

grudki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×