Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Tępy ból jader a wytrysk


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 24 lata. Przez około 8 miesięcy miałem dziewczynę. Zanim miałem dziewczynę poniżej opisana sytuacja nie miała miejsca. Otóż tak, pod wpływem czynników, głównie emocjonalnych i bliskości z dziewczyną, dochodziło u mnie do wytrysku z regularnością około raz na tydzień. Obecnie nie mam już dziewczyny, a po jakichś 2 tygodniach pojawił się lekki, tępy ból prawego jądra i okolic. Zauważyłem, że od prawego jądra (najądrzy) (jak i lewego) odchodzą jakieś kanaliki, z czego wyczuwam, że jeden (po obydwu stronach) jest trochę grubszy, a pozostałe chyba cieńsze. Prawe jądro mam wyżej usytuowane niż lewe i czasem mi się wydaje jakby ten grubszy kanalik po prawej stronie się powiększał pod wpływem np. siedzenia, lub podchodził tak trochę wyżej, że widać to lekko na worku mosznowym. Natomiast np. po kąpieli wraca ten kanalik do normy z powrotem się obniża. Pytanie do Pana doktora. Czy istnieje taka ewentualność, aby tam gdzieś zalegało nasienie w kanaliku i powodowało u mnie taki tępy ból, które raz się cofa, a raz wraca gdzieś do jadra chyba?Czy ten kanalik może się tak wychylać nad jądro ( o ile to kanalik, ale z tego co wyczuwam to tak) A może to jest najądrze a nie grubszy kanalik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×