Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Damian

Tępy ból jader a wytrysk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damian
Witam.Mam 24 lata. Przez około 8 miesięcy miałem dziewczynę. Zanim miałem dziewczynę poniżej opisana sytuacja nie miała miejsca. Otóż tak, pod wpływem czynników, głównie emocjonalnych i bliskości z dziewczyną, dochodziło u mnie do wytrysku z regularnością około raz na tydzień. Obecnie nie mam już dziewczyny, a po jakichś 2 tygodniach pojawił się lekki, tępy ból prawego jądra i okolic. Zauważyłem, że od prawego jądra (najądrzy) (jak i lewego) odchodzą jakieś kanaliki, z czego wyczuwam, że jeden (po obydwu stronach) jest trochę grubszy, a pozostałe chyba cieńsze. Prawe jądro mam wyżej usytuowane niż lewe i czasem mi się wydaje jakby ten grubszy kanalik po prawej stronie się powiększał pod wpływem np. siedzenia, lub podchodził tak trochę wyżej, że widać to lekko na worku mosznowym. Natomiast np. po kąpieli wraca ten kanalik do normy z powrotem się obniża. Pytanie do Pana doktora. Czy istnieje taka ewentualność, aby tam gdzieś zalegało nasienie w kanaliku i powodowało u mnie taki tępy ból, które raz się cofa, a raz wraca gdzieś do jadra chyba?Czy ten kanalik może się tak wychylać nad jądro ( o ile to kanalik, ale z tego co wyczuwam to tak) A może to jest najądrze a nie grubszy kanalik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Możliwe, że przyczyną dolegliwości jest stan zapalny w obrębie najądrza (np. w wyniku zalegania nasienia). Radzę skonsultować się z urologiem bezpośrednio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zbyszek
tez mam takie cos na prawym jadrze tak jak by byl jeden kanalik zatkany jest grubszy i pobolewa zwlaszcza przy dotykaniu co z tym zrobic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.