Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nie mogę zdjąć napletka


Gość Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 13 lat i też mam taki problem od brata dowiedziałem się że to *stulejka*. Wstydzę o tym mówić rodzicom a po za tym jakbym poszedł z tym do lekarza urologa to to by mogła być laska i by mi stanął :p Skóra mi bez problemu schodzi ale gdy mi nie stoi a jak już stoi to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , mam pytanie bo jak mi nie stoi to mogę ściągnąć napletek *p ale jak stoi to nie mogę *p skórki chyba nie jest zbyt rozciągnięta ? czy to możliwe . I jak ściągnę ten napletek to mnie boli trochę i zaraz muszę zwinąć napletek spowrotem ? czy to chodzi o to że nie jest rozciągnięta skórka ?Bo dopiero 5 razy z ciągnłem skórkę ? I czy z czasem się wyreguluje to ? i będę mógł z ciągać gdy mi ustanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...ja mam 14 lat i moge zdjąć....przyczyną waszego problemu może być że gdy byliście mali rodzice was pielęgnowali....potem powoli stawaliście sie samodzielni i być może zapomnieliście pielęgnować waszego przyjaciela..dlatego cały bród zakleił to...ten bród to tzw..(serek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja tez miałem taką dolegliwość, ale udało mi się rozciągnąć końcówkę napletka poprzez naciąganie jej na butelki po aktimelkach a później na zatyczki od dezodorantów. Smarowałem oliwką i naciągałem. Bolało ale można było wytrzymać. Stopniowo wydłużałem czas naciągnięcia do kilkunastu minut. Maluch po takim zabiegu był zmaltretowany okropnie siny i zimny. Po kilkudziesięciu treningach kawałek wędzidełka jakby się naderwało i napletek stał się luźniejszy. Następne ćwiczenia były coraz bardziej łatwiejsze. Teraz napletek przesuwa się mi bardzo łatwo i osiągnąłem pełnię szczęścia bo wcześniejszy stan cholernie mnie dołował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Mam 11 lat . Gdy byłem mały ( nie pamiętam ile miałem lat 4-5-6) Miałem operacje bo nie mogłem ściągnąć napletka , Ale po operacji znów napletek się nie chce naciągnąć ( nie pamiętam czy od razu po operacji dało się ściągnąć). Pod skórą widzę takie Biało-Żółte coś takiego dziwnego. U góry penisa jest taka dziwna żyła wystająca oraz takie wypukłe. Gdy dotykam orzeszek to to tak boli . Jak ruszam napletkiem (wale) to wychodzi z dołu takie żółte coś na górę i mam takie dziwne uczucie po minucie walenia. Podobno nie można chodzić w obcisłych spodniach , nie kąpać się w ciepłej wodzie itd. Dziś natomiast waliłem i wyleciało coś takiego klejącego co to może być sperma ? Proszę o odpowiedź od lekarza bo mnie to nie pokoi , ponieważ pani od WDŻ powiedziała że jak się nie da ściągnąć napletka to nie można mieć dzieci . Dziękuję liczę na szybką odpowiedz jeżeli jakieś pytanie proszę o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość problem

Mam 14 lat i gdy leży penis to mogę ściągnąć bez problemu a gdy stoji to nie mogę czy to coś poważnego czy poprostu jestem za młody jeszcze i z wiekiem zejdzie skórka normalnie? Pomóżcie martwię sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość problem

Mam 14 lat i gdy leży penis to mogę ściągnąć bez problemu a gdy stoji to nie mogę czy to coś poważnego czy poprostu jestem za młody jeszcze i z wiekiem zejdzie skórka normalnie Pomóżcie martwię sie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×