Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Problem:(:(

Problemy z napletkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Problem:(:(
Witam, chciałbym, aby mój przypadek był rozpatrzony osobiście. Mam 14,5lat. Podczas wzwodu czytałem, że napletek powinien się sam sciągać, aby było widać żąłądź. Natomiast mi się nie ściąga.. Próbuje sam sobie go sciągnąć - udaje mi się z trudem, ale po chwili gdy puszczę to napletek znów się naciąga na żąłądź. Podczas gdy nie mam wzwodu, gdy naciągam napletek - naciąga mi się łatwo ale sam się zsuwa.. Nie wiem czy są to objawy jakiejś choroby. Moj penis podczas wzwodu osiąga długość 10-11cm i obwód wynosi: 9cm. Nie wiem czy rozwijam sie prawidlowo. Prosze o szybka odpowiedz! PS. Z rodzicami obawiam sie rozmawiac, wstydze sie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Jeśli dobrze rozumiem, podczas wzwodu napletek nie chce się odciągnąć a normalnie nie chce się nasunąć. Przyczyną może być zbyt krótkie wędzidełko. W takiej sytuacji musisz udać się do lekarza, który wydłuży je chirurgicznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Problem*(*(
Chodzi o to, że podczas wzwodu napletek nie chce zejść z żąłądź, a jak już ręką go ściągne to się zsuwa. Jak nie jest wzwodzie, gdy go ściągam to się lekko ściąga ale zaraz po tym się nasuwa spowrotem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 19 latek
Witam a ja Mam Inny Problem....i nie wiem co z Tym zrobić... natomiast kiedyś Mi Wyszły jakies Chrostki na Napletku i Po jakims Czasie znikło i Było wszytsko Dobrze I Po roku.. Znowu mnie to Dopadło... I Rowniez Znikło ale Pozostał Bol Przy naciąganiu Skory... Bardzo szczypie Nigdy tego nie miałem... utrzymuj sie To od 3 Dni i to wygląda tak jak by Napletek Był za Duzy... I naciągnać Sie Da za kazdym razem Tylko Ten Ból:(...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość problem */
witam, mam taki problem : skóra zsuwa mi się z napletka swobodnie, lecz nie zsuwa się automatycznie podczas wzwodu, czy bedzię to stanowiło problem podczas stosunku z kobietą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid
Mam to samo :) Ale czytałem że trzeba z tym iść do urologa on to chyba przedłuży albo usunie.. Tak będzie to stanowiło problem ponieważ nie założysz prezerwatywy dobrze z powodu za krótkiego więzidełka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eti
raczej nie stanowi to problemów seksualnych bo mam ten sam problem a prezerwatywe nakłada sie normalnie i jest fajnie:) ale do lekarza musze isc:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość help
Ja mam problem ale troche inny normalnie mi zchodzi skora z napleta ale zato hmm jakby to powiedziec duł zołędzia mam lekko podpuchnity cały czas i mnie uwiera jak sie tam dotykam */ pytanko mam ktos wie oco tu kaman :*?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość asdsadasfadsf
Mi podczas wzwodu tez nie schodzi automatycznie skorka mam 14 lat czy to znaczy cos zlego w tym wieku czy jeszcze zaczeni normalnie schodzic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anonim
czym wy sie przejmujecie ? ja mam 13 lat i mi napletek podczas wzwodu do polowy automatycznie sie zsuwa,ale w waszym przypadku wasz penis musi poprostu jeszcze urosnac :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 12lat
czesc potrzebuje pomocy jak naciagne napletek to pojednej stronie dochodzi do zaczrwienionego penisa a z drugiej strony nie dochodzi do tego miejsca zauwazylem tez ze z mnie wiecej srodka penisa wychodzi chudziutka linka ktura trzyma ta jedna storne odpiszcie prosze potrzebuje pomocy !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość king
czesc mam problem mój penis podczas zwisu ma około 5cm podczas zwodu okolo12 14 cm jest tez skrzywiony w lewa strone i tez ciezko schodzi napletek.tak do połowy.co robic.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Proponuje. Wiesz co spróbuj go ściągać ale tak podczas kąpieli. Jak będziesz tak próbował po trochu coraz dalej aż w końcu cały napletek ściągniesz to będzie ok. Ale musisz go ściągać później jak Ci się uda to dalej tak rób. Później przy zwodzie sam będzie Ci schodził:)!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mikołaj 15l
Witam! mam tak problem z napletkiem nie ściąga się do końca */ a gdy z bólem sam go ściągnę (podczas wzwodu) zaczyna mnie on uciskać i zaczyna się czerwienić */ mam też inny problem... żąłądź i napletek jest tak jak by *zespolony* takim jaką jakby żyłą. Czy muszę iść z tym do lekarza czy mogę się wyleczyć z tego jakoś sam? Ps: Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid
Witam Mam 18 lat mój problem polega na tym że napletek mi sie wogóle nie zsuwa i ani padczas zwodu ani normalnie i nie wiem co mam z tym zrobić Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartek
Cześć jestem Bartek mam 13 lat mam taki problem z napletkiem. To tak wszystko jest dobrze ze ściąganiem, ale on nie chce zostać na żołędziu. Proszę o szybką odpowiedź bo jest to dla mnie bardzo ważne. :d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz
Czesc mam problem , napletek sciaga ale gdy go zaloze to gorna czesc jego jest dosc waska i uciska mnei w pracie da sieto jakos wiekszyc bez operacji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 123
Mam problem skórka mi przyrosła i mam małą dziurke i nie mam jak przesunąc napletka pomocy nie chcę do chirurga!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartek
musisz często i szybko ruszać skórką i wołać lala ma oczko lala nie ma oczka to skutkuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.