Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Bogusia

Objawy zapalenia wyrostka robaczkowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bogusia
Witam Panie doktorze.Wczoraj złapał mnie ostry ból w okolicy brzucha w prawym boku, a poza tym nadmienię,że jestem w piatym miesiącu ciąży.Ból nasilał sie przy ruchu trwało to ok. 2 godzin.Wszyscy w domu twierdzili,że jest to związane z ciążą i zebym sie położyła to ustąpi.Nie byłam w stanie nawet zdjac spodni ból się nasilał gdy podniosłam prawą nogę.Leżałam tak parę godzin i ból ustąpił.Nie wiem czy to był wyrostek, czy to coś innego ?Czy istnieje prawdopodobieństwo nawrotu?Boję się ,nie chciałabym w ciąży mieć operacji.Z gory dziekuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość medicus
Pani Bogusiu!Takie bóle mogą wystąpić i mogą się powtarzać.Jeśli jednak ma pani obawy i dla psychicznego komfortu,można poprosić ginekologa o zbadanie,Opisane objawy nie wskazują na wyrostek,nie ma czego się obawiać.Życzę zdrowego malca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Damian
ból objawia sie od rana i nie przestaje piaty miesiac ciazy i po badaniach prenatalnych na badaniach wyszło wszystko okey co to moze byc?? prosze o pilna odpowiedz martwie sie o dziewczyne i dziecko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania
Miałam takie bóle, po usg j.b. wyszło, że mam błotko w wyrostku robaczkowym - jestem w 16 tygodniu ciąży więc operacja przesunięta. Chyba, ze dojdzie do zapalenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.