Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Artur

Ból prawego jądra po operacji żylaka powrózka nasiennego lewego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Artur
10 dni temu miałem laparoskopową operację na żylaki powrózka nasiennego po lewej stronie. Po tygodniu od operacji zacząłem mieć bóle prawego jądra czasem nawet bardzo silne. Czy ktoś miał podobny przypadek? Bo bardzo ten ból mnie nie pokoi. Będę wdzięczny za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Powinien Pan skonsultować się z lekarzem, który wykonywał zabieg. Jeśli jądro jest przy tym palpacyjnie zmienione może być to stan zapalny lub inne powikłanie pooperacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Artur
Dziękuje za odpowiedz miał Pan Doktor racje. Byłem u lekarza i mam stan zapalny lewego i prawego jądra. Lekarz zalecił mi antybiotyk nolicin i noszenie obcisłej bielizny. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Artur
Od dwóch tygodni biorę antybiotyk nolicin, lecz cały czas pobolewa mnie lewe jądro. Pozostało mi jeszcze antybiotyku na 7 dni, a wizytę kontrolną mam za 2 tygodnie. Niepokoi mnie ten ból i nie wiem czy nie należałoby przyspieszyć wizyty kontrolnej?? Będę wdzięczny za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Niektóre dolegliwości mogą jeszcze występować. Jednak lekarz powinien rozważyć zastosowanie drugiego antybiotyku. Jeśli objawy są nasilone radzę skonsultować się z lekarzem wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.