Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Andrzej

Ostre bóle przeszywające od podbrzusza do odbytu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej
Witam, mam dosyć nietypowy problem.Otóż od dłuższego czasu pojawiają się u mnie ostre bóle podbrzusza oraz w okolicach odbytu.Bardzo często też pojawiają się biegunki połączone z ostrym bólem brzucha po zjedzeniu smażonych potraw, ostrych a także gotowanych jajek.Mam też częste zaparcia.Pojawiło się też swędzenie okolic odbytu.Bardzo często po zjedzeniu kolacji, dostaję w nocy ostrych bóli połaczonych z biegunką.Czuję, że rozpiera mi brzuch i mam wrażenie, jakby mi coś miało pęknąć w środku.Jeśli chodzi o kłucie w podbrzuszu i odbycie to zdarza mi się mieć jej w ciągu dnia podczas zwykłej pracy.Trwają kiklanaście sekund i paraliżują całe moje ciało.Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Przede wszystkim musi Pan udać się do lekarza rodzinnego. Opisywany ból może być wynikiem zapalenia/powiększenia prostaty. Bóle brzucha, biegunka, zaparcia wymagają dalszej diagnostyki. Od lekarza rodzinnego uzyska Pan skierowanie na usg jamy brzusznej, badania krwi i moczu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andrzej
Problem polega na tym, że robiłem badania usg i nic nie wykazało.Krew w porządku.Badania moczu nie robiłem.Po wynikach miałem podwyższony alat lecz lekarz rodzinny stwierdził, że może to być wynikiem niezdrowego odżywiania się.Staram się ograniczyć niezdrowe jedzenie do minimum.Niestety nie pomaga to za wiele.Dziękuję i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość piotr
Koniecznie trzeba pogłębić diagnostykę wątroby ( Hbs, anty HCV, bilirubina, i inne}

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ja
U mnie pomogła dieta bezglutenowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.