Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paweł

Powiększone prawe jądro i mrowienie prawej nogi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł
Zauważyłem kilka dni temu, ze mam powiększone prawe jądro i występuje w ciągu dnia mrowienie nogi (prawej) i drętwienie. Boje sie, ze to cos groźnego. Ostatnio w ogóle dziwnie sie czuję. Nie wiem co to jest. Węzly chyba też mam powiększone. Nieraz czuje kłucie w brzuchu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej udać się do urologa. Wynikiem powiększonego jądra może być stan zapalny wymagający antybiotykoterapii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Leczony stan zapalny nie daje powikłań. W przypadku zaniedbania może dojść do włóknienia i zaburzeń funkcji jądra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł
no bo ja dokładnie nie wiem czy te jądro jest powiększone czy też tam coś jest.. jakby taka żyłka.. cos w tym stylu. Jestem tak na tym punkcie przewrażliwiony. Ogólnie jądro spraiwa wrażenie innego od tego lewego, ktore jest normalne. A czy drętwienie nogi i te prądy maja cos z tym wpsolnego czy to jest całkiem co innego? być może cos od wyrostka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.