Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Łukasz

Lekki ból powrózka nasiennego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz
Witam. Jakieś 6 miesięcy temu miałem operacje na przepuklinę pachwinową prawostronna. Po operacji odczuwałem ból prawego jądra i podczas wizyty kontrolnej u chirurga który mnie operował dowiedziałem się ze mam małe żylaki przy prawym jądrze ale, że nie ma się czym przejmować. Dzisiaj przez około godzinę odczuwałem lekki kłucie w prawym jądrze i nieco się zaniepokoiłem. Powrózek jest średnicy ok 1cm. Jak mówie ból to lekkie kłócie. Takie bóle zdarzają się raczej rzadko. Mam 21 lat i nie chciał bym przeprowadzać operacji jeśli nie jest ona konieczna.Bo jednak w takim wieku obawiam się że mógłbym w przyszłości być bezpłodny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej skonsultować się z urologiem, który określi stopień zaawansowania żylaków powrózka nasiennego i odpowiednią do nich metode leczenia. Dolegliwości, które Pan opisuje wynikają właśnie z obecności żylaków powrózka nasiennego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jarek
Ja tez mam taki ból już 5 lat po operacji ,co pewien czas uczuję jądro jest takie ckliwe ,lub czasami szarpie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba w tej sprawie udać się na konsulatcję bezpośrednio do urolog. On zadecyduje o dalszym sposobie postępowania. Możliwe, że zaleci dodatkowe badania np. USG jąder.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.