Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość desperooo

Skurczenie się napletka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość desperooo
Witam! od kilku dni mam problem, ale zaczne od poczatku. 2 wrzesnia mialem zabieg usuwania wedzidelka. po miesiacu raz lub dwa razy uprawialem seks ze swoja dziewczyna pomimo tego ze w jednym miejscu gdzie bylo wedzidelko zaraz przy zoladziu ciagle odczuwalem bol.ten bol nie przechodzil dlatgo 16pazdziernika uzylem masci ktora dostalem zaraz po zabiegu *DETREOMYCYNA 1% maść 5g * na drugi dzien na żołądziu pojawily sie czerwone kropki. dodam, ze mialem angine ropna i 17pazdziernika skoczylem przyjmowac antybiotyk *OSPAMOX 1000mg*. 18 pazdziernika zniknela wysypka, znow uprawialem seks z dziewczyna. nastepnego dnia mialem spuchniety napletek, a dzis nie moge go w ogole sciagnac, na napletku znajduja sie nawet pekniecia skory. ciagle czuje swedzenie, na zoladziu pojawil sie bialy nalot pomimo tego ze dbam o higiene. prosze o rady! na wizyte u urologa bede musial czekac miesiac, a na wizyte prywatna mnie nie stac. co moze mi dolegac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być reakcja alergiczna. Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego ze swojej przychodni (wizyta niepłatna).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.