Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adam

Ból z lewej strony pod żebrami po pobiciu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam
Dzień dobry 2 lata temu wdałem się w bójkę i zostałem skopany przez 8 chłopaków. Miałem robione usg ponieważ miałem dosyć silne bóle pod żebrami z lewej strony. Na 1 usg wyszło że śledziona jest powiększona po urazie, później na kolejnych 2 usg wyszło że śledziona jest w normie tylko że są 2. Po 10 miesiącach nadal utrzymujących się bóli wybrałem sie kolejny raz na badania i stwierdzili że mam pęknięte żebra, lecz że nie mam możliwości by było ono pęknięte od tamtej pory. Do dziś nikt mi nic w tej sprawie nie pomógł i bok cały czas boli a trwa to ponad 2 lata, lekarze twierdzą że gdyby było coś ze śledzioną to już dawno by pękła a nie po 2 latach i nie chcą juz nawet robić usg. Tydzień temu robiłem brzuszki, 2 dni po tym znów miałem silny ból który utrzymuje się do dziś, boli nawet jak śpię czuję ból przez sen i budzę się z bólem. Nie wiem co to może byc i co z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Jeśli wyniki badania krwi i usg są prawidłowe to nie jest to problem związany ze śledzioną. Przyczyną bólu mogą być uszkodzenia przyczepów mięśni do żeber lub uszkodzenie nerwów międzyżebrowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Czy jest jakiś sposób by te bóle kidyś minęły ? Wystarczy jaki kolwiek wysiłek, podnoszenie czegoś, ćwiczenia lub nawet siedzenie przy komputerze i ból się ponawia. Od jakiś 2 miesięcy drętwieje mi lewa ręka lub też cały bok razem z ręką nawet podczas snu. Do tego wszystkiego rok temu przy zdejmowaniu paczki w pracy wyskoczył mi krag z lewej strony, ale nigdzie juz z tym nie byłem. Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katarzyna
Drogi Adamie .Pobicie, skopanie przez 8 innych facetów to dramat.To co przeżyłeś to ogrom bólu. Z pewnością w czasie tego zajścia uszkodzili Ci kręgosłup. Wyobraź sobie tamtą sytuację i pomyśl, że cud że żyjesz. Człowiek jest bardzo delikatny śledzona, żebra, kręgosłup to nasze ważne organy. Ktoś uderzył mnie w żebra ......z lewej strony a nie skopał.........od 3 miesięcy nie śpię, mam bóle ........ Jedyne co mogę Ci doradzić .....mijaj zagrożenie.....uważaj na żebra ...... Smaruj je Reparilem ...ta maść składa złamane palce .....po Reparilu przez 1 miesiąc i Ketonalu 3x100 przez 1 miesiąc poczujesz się znacznie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katarzyna
A jak chodzi o kręgosłup to prawdopodobnie przetrącili Ci kregi i masz przepukliny Jesteś kaleką oddaj ich do Sądu i lekarzy też, Że nie wiedzą co Ci jest bo opowiadają brednie Ale kup Reparil i Ketonal a potem oddaj ich wszystkich do Sądu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patryk
cierpię na ten sam problem tylko po uczciwej solówce ból promieniuje do pleców ciężko mi wstać z łóżka i nie mogę leżeć na boku.. a podczas oddychania kuje .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pozdrawiam
idzcie do lekarza (ortopeda/neurolog) a nie pieprzycie glupoty po intermecie. Osova w sieci nawet was nie widzi i myslicie, ze to cos wam pomoze? Wszyscy pochorowali chyba z ta technologia ze konsultacjeedyczne robi sie na necie gdzie sie leczy oacjenta a nie literki na forum. Zeby nie bylo mam 26 lat i 4 lata robie w szpitalu i szczerze to nie robcie se jaj idzcie do lekarza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.