Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość tomeklkk

Silny atak klującego bólu w klatce piersiowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomeklkk
Jakies piec lat temu chodzilem na silownie,po jakims roku poczulem lekkie kucie w klatce piersiowej ale nie przejolem sie tym.po tygodniu w domu dostalem silnego ataku kujacego bulu w klatce piersiowej.Od tamtego czasu mam klopoty z oddychaniem nasilajace sie przy wysilku fizycznym a najbardziej po cwiczeniach typu *pompki* czyli zwiazane z klatka piersiowa.Te ogromne dusznosci utrzymuja sie przewarznie ponad tydzien i stopniowo ustepuja.Raz na jakis czas ma ruwniez ogromny promieniujacy bol kregoslupa w odcinku piersiowym.Szukalem pomocy u zwyklych lekarzy i ortopedow ale nikt nie mogl mi pomu.Co moze mi dolegac,prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Czy miał Pan wykonane echo serca? Jeśli nie trzeba wykluczyć wady serca. Dodatkowo rtg klatki piersiowej, spirometrię, usg jamy brzusznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tomeklkk
wykonywano mi te wszystkie badania i wygladalo na to ze wszystko jest w porzadku.Nie napisalem ze mam tez lekko zapadnieta klatke piersiowa,morze to jest przyczyna.Czy rezonans magnetyczny moglby wykazac czy to jest wina kregoslupa lub ja wykluczyc?Jakie powinienem zrobic jeszcze badania i do jakich specjalistow sie zglosic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.