Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adam M.

Żylaki powrózka nasiennego pomiędzy 2 a 3 stopniem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam M.
Witam Pana, mam 33 lata i od pół roku wiem o żylakach powrózka nasiennego w moich jądrach. Są one na dziś kwalifikowane do operacji, w stopniu między 2 a 3. Do tego mam małą ilośc plemników aktywnych. Od czerwca leczęsie u androloga, przyjmuję leki: detralex i zincteral, ostatnio też 6 porcji zastrzyków pregnylu. Ponadto doszedł stan zapalny nasienia, który już powoli ustępuje. Z koleji z innego zródła wiem, że moja prawa nerka nie pracuje właściwie, może zahamowuje przepływ krwi? Zatem: czy juz w najbliższym półroczu decydowac sie na operacje żylaków i jak wówczas przedstwiaja sie szanse na polepszenie nasienia? I gdzie w Warszawie są dobre oddziały andrologiczne do takiego zabiegu? Pozdrawiam, A.M.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Żylaki powrózka nasiennego będą pogarszać jakość nasienia. Operacja może odwrócić ten proces ale nie daje 100% gwarancji. W Warszawie: Szpial MSWiA, szpital na Lindleya.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał
Adamie a tego pregnylu jak często i jakie ilości ile mg 1500 czy 5000 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.