Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agnieszka

Ból ręki oraz dziwny ślad na wewnętrznej stronie ręki pomiędzy łokciem a nadgarstkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka
Od dwóch tygodni mam lekko rwący i mrowiący ból ręki pomiędzy nadgarstkiem a łokciem lewej ręki (jestem praworęczna), napoczątku myślałam że przygniatam tę rękę podczas snu ale wczoraj odkryłam coś dziwnego, a mianowicie ślad, w momencie przekręcenia reki żeby pokazać jej wewnętrzną stronę na części pomiędzy łokciem a nadgarstkiem mam ślad który wyglada jak rowek, zmarszczka, tak jakby ktoś nitkę wciskał mi w skórę (tylko tak obrazowo moge to opisać) no i pokazał sie na końcu tego śladu mały siniak, pozatym często czuję w dłoni mrowienie. Wiem że to brzmi może śmiesznie ale może ktoś sie spotkał z takim przypadkiem, bo nie wiem czy brać to na poważnie i udać sie do lekarza czy zbagatelizować te objawy i czekać aż samo przejdzie, proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Takie objawy mogą wynikać z ucisku na nerwy ręki lub naczynia. Może Pani udać się do lekarza rodzinnego, jeśli to coś niepokojącego to skieruje dalej np. do neurologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda
Witam, mnie też spotkał teraz taki ból - dokładnie tak jak napisałaś i nie wiem co z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Ja też mam tak jak Wy. dodatkowo nie moge zgiac do konca i wyprostowac reki. Nie wiem od czego mi sie tak porobilo, ale podejrzewam dwie przyczyny jesli chodzi o mnie. 1. Pracowalem w przedzien ciezko fizycznie. 2. Zasnalem z glowa na ramieniu a reszta czyli dlon i przedramie zwisala mi z lozka przez kilka godzin bezwladnie. Rano wstalem i nie moge wyprostowac reki ani zgiac. Dodatkowo kiedy chce obejrzec wewnetrzna strone to uczucie jakby mi skore rozrywalo wewnatrz. Okropne uczucie. Myslalem, ze samo mi przejdzie. Chodzilem tak dwa tygodnie, nie poszedlem do lekarza. Zaczalem czytac fora i dowiedzialem sie o pewnym leku na recepte. Lek przeciwzapalny i przeciwbólowy. Jestem na nim od 4 dni i powoli zaczyna mi mijac. Diclac 50 mg. Kozak lek. Ja po nim jestem troszke ospaly, ale mi sie wydaje, ze jest wart efektow. Poczytajcie sobie o nim. Życzę zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.