Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Bonifacy

Drapanie nocne w okolicy moszny i jąder

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bonifacy
Witam Mam taki problem od paru lat że praktycznie codziennie drapie sie w okolicach moszny i jąder . W dzien praktycznie mnie nie swędzi w nocy dośc czesto , staram sie nie drapac ale jak zasne to i tak rano budze sie z ranami , potem te rany zaczynaja goic sie i powstaja strupy które znowu zdrapuje i tak w kółko . W okolicach tych miejsc nie mam żadnych zmian skurnych oprócz strupów . Jest bardzo uciążliwe , czasami udaje sie mi to zaleczyc ale potem znowu zaczynam drapac iznów to samo . Zaczeło sie tak gdy kiedys uderzyłem sie w okolicach tych miejsc i skura zaczeła mi lekko schodzic a ja troche ja drapałem i tak pozostało . Myje sie codziennie nie uzywam mydła zazwyczaj do mycia tych spraw . Swędzenie nie jest tak uciażliwe tylko te strupy które powoduja dyskomfort . jak moge to wyleczyc i zapobiedz dalszym drapaniu ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Na pewno radzę skonsultować się z dermatologiem, być może to reakcja alergiczna lub skutek obecności jakiegoś pasożyta, np. wszy łonowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość łukasz
ja mam podobny problem tylko że nie tylko drapie się w nocy ale i także na dniu nie wiem co z tym zrobić. Choć mam na to maść to i tak co pewien czas swędzi mnie w tych okolicach. Jeśli ktoś wie proszę o radę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maciek
Mam ten sam problem co ty ,od kilku lat ,ustępuje na trochę i znów powraca ,nie wiem co z tym zrobiś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Życie ulicy
Panowie czytałem na innych stronach , że koleszka miał grzybice pachwin niestety trzeba iść do dermatologa więc Czas na nas też wolał bym kupić maśćj ale niestety lekarz zostaje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość konrad 19 lat
Poprostu za duzo seksu mam to samo po seksie gdy nie uprawiam pare dni przestaje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.