Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Michał

Stulejka częściowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał
Nie dawno, zauważyłem że mam stulejkę częściową. W trakcie spoczynku, napletek spokojnie mogę zdjąć i widzę swojego całego żołędzia. Niestety, w stanie erekcji, nie mogę go zdjąć nawet do połowy, a jedynie tylko kawałek. I tu mam pytanie, czy jeżeli zdejmę napletek w czasie spoczynku, i osiągnę erekcje od razu z widocznym żołędziem, to czy to nie było by groźne? Czy można w ten sposób oszukać stulejkę? I czy można chodzić z widocznym żołędziem cały czas i nie zakrywać go napletkiem? Były by wtedy jakieś skutki uboczne dla zdrowia? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To co opisujesz nazywa się załupkiem i jest niebezpiecznym stanem (prowadzi do niedokrwienia, martwicy). Nie radzę odciągać napletek i osiągać wzwód. Musisz udać się do urologa i usunąć stulejkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał
Czytaj ze zrozumieniem. Nie mam problemów z nakładaniem napletka na żołędź w stanie spoczynku. Pytałem czy mogę ściągnąć napletek w stanie spoczynku, tak żeby urósł do stanu erekcji bo w stanie erekcji już go nie ściągnę niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.