Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Hub

Skóra z penisa nie ściąga się samoistnie i jest jej za dużo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hub
Witam! Mam problem dotyczący mojego penisa, nie mam problemu ze sciągnięciem skóry z penisa, martwi mnie to że skóra nie sciąga się samoistnie i że jest jej tak jakby za dużo. Myśle że to bedzie utrudniało stosowanie prezerwatywy? co moge z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Jeśli faktycznie uważa Pan, że nadmiar skóry na napletku utrudnia życie seksualne można ją usunąć. Natomiast jeżeli nie ma Pan stulejki zabieg ten nie jest konieczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anymous
Nie chcąc zakładać kolejnego tematu, napiszę tutaj. Problem mam taki sam, jak Pan wyżej. Nie mogę nawet założyć do końca prezerwatywy przez - jak myślę - nadmiar skóry, a jak już mi się uda, to zsuwa mi się ona samoistnie. Co w takim wypadku zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej skonsultować się z urologiem. Czasami wykonuje się zabiegi plastyki napletka - zajmują się tym niektórzy urolodzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anymous
Dziękuję za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie - wie ktoś, czym to może być spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.