Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Klaudia

Torbiel pajęczynówki a stosowanie zelixia 15

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaudia
Panie dr.mam pytanie odnośnie stosowania leku na odchudzanie zelixia 15. Chodzi dokładnie o to ze rok temu wykryto u mnie torbiela pajęczynówki, mój lekarz neurolog powiedział aby unikać nagłych zchylań, noszenia ciężkich rzeczy abu unikac wysokich ciśnień bo przez to może boleć głowa np., itd.., tak wiec skoro w ulotce leku zelixia pisze o podnoszeniu ciśnienia poprzez ten preparat to ja nie mogę go używać??? bardzo proszę o odp zależy mi ponieważ muszę zrzucić parę kilo. pozdrawiam Klaudia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Radzę skonsultować się jeszcze z neurologiem. Nie jestem pewien czy powinna Pani stosować tego typu leki, a jeżeli już to pod okiem neurologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata
U mojej mamy wykryto niewielką torbiel pajęczynówki wypuklająca się do siodła tureckiego. Jak można to leczyć? Czego unikać aby nie pogłębiać choroby?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z neurochirurgiem. Praktycznie nie ma konkretnego leczenia i zaleceń w przypadku takiej torbieli (chyba, że daje jakieś konkretne objawy) oprócz okresowych badań kontrolnych. W przypadku dużego nasilenia objawów związanych z torbielą do rozważenia leczenie operacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.