Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Artur K.

Napletek nie schodzi podczas wzwodu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Artur K.
Witam! Jak pisze w temacie mam 13 lat i masturbuję się regularnie od paru tygodni. Dopiero wczoraj podczas kąpieli w czasie zwodu ściągnołem skórę z napletka, ale tylko do połowy. Oglądałem zdjęcia penisów na internecie i fora o stulejkach i węzidełkach czy jakoś tak. Pisało, że jak się ma wzwód penis automatycznie zsuwa skórę z napletka i podtrzymuje ją, aż do końca orgazmu. Ja tak nie mam. Czy coś ze mną nie tak? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To co opisujesz wskazuje na obecność stulejki. Najlepiej porozmawiaj o tym z rodzicami i udaj się do urologa/ chirurga dziecięcego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość blasius
Nie bagatelizuj tej sprawy i nie wstydź się porozmawiać o tym z rodzicami. Stulejkę się leczy. I lepiej zrobic to bez wzglednego odwlekania i koleżeńskich porad. Czasami wystarczy maść. Idź do lekarza*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.