Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Luke

Napuchnięcie napletka, nagromadzenie skóry, zdeformowanie prącia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Luke
Witam! Mam pewien problem. Wczoraj podczas zabaw z partnerką (m.in. masturbacja) doznałem urazu prącia. Nie mam pojęcia co konkretnie się stało z narządem (zbyt *mocna* masturbacja?), jednak mój członek *zdeformował się*. Na napletku pojawił się jakby guz/bąbel, w którym jakby *nagromadził się jakiś płyn*. Wygląda to jak spora gulka *blokująca* ujście prącia. Dodatkowo doszło do nagromadzenia skóry na końcu narządu i pewną widoczną deformację narządu. Co to może być? Czy obrzęk sam zejdzie? Dodam, że wygląda to okropnie. Mam w planach pójście do urologa, ale gdyby ktoś był w stanie mi odpowiedzieć wcześniej, byłbym bardzo wdzięczny, gdyż budzi ta sprawa we mnie ogromny niepokój...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być obrzęk spowodowany zbyt dużym nadwyrężeniem członka. Jeśli zmiany nie ustąpią w ciągu 3 dni, najlepiej skontaktować się z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.