Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Beata

Piersi ocena wg Birads 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beata
Witam prosze o pomoc (co może oznaczać wynik poniższego badania mammograficznego): utkanie:gruczołowo-tłuszczowe ocena wg Birads 4 w ogonie spenca lewej piersi zagęszczenie silnie wysycone o wielkości 17 mm. Było wykonane badanie Usg podczas którego lekarz próbował ściągnąć torbiel ale mu się nie udało. Pobrał tylko trochę (co się dało) do badania. Bardzo się martwię co to oznacza i co jak będą złe wyniki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
http://www.echirurgia.pl/sutek/system_bi_rads.htm Zmiana wymaga dalszej diagnostyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Bez dalszej diagnostyki trudno powiedzieć co to za zmiana, stąd jak będzie wyglądać dalsze postepowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość besta
prosze chociaż ogólnie powiedzieć:co będzie oznaczalo jak będą komórki nowotworowe? jaka jest najlepsza wersja wydarzeń?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zofia
Witam dzisiaj się dowiedzialam ze mam tak jak ty guzek Birdas 4 moze cos mi powiesz gdzie mam dalej iśc do lekarzy Usg jeszcze nie robilam strach mnie ogarnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karolina
hej...ja tez jestem w tej kategorii i mam skierowanie na biopsje....mam stracha...pewnie ze tak...ale z tego co mowila pani doktor wnioskuje ze w tej kategorii nowotwor jest bardzo malo podejrzany....mam nadzieje ze sie nie mylila...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malgorzata

Witam mam na lewej piersi guza jest dosyc duzy   a usg napisane jest birads 4 dodam ze jestem juz po usunieciu guza na szyi na wezlach chlonnych bylo to okolo 3lata temu czy mam powody do obaw lekarz powiedzual ze moze byc to nowotwor przerzutowy. Co to oznacze? Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.