Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem z oddychaniem, ścisk w żołądku przy głębokim oddechu


Gość grzes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.od 2 lat mam problem z oddychaniem.biore gleboki oddech, i sciska mnie w zoladku a czasami niemoge zlapac oddechu.niemoge pic kawy,piwa i coli bo po tym strasznie zle oddycham.zaczelo sie to 2 lata temu jak bralem tabletki na odchudzanie i stosowalem diete wysokobialkowa.po odstawieniu diety i tabletek dolegliwosci zostaly.lekarze swierdzili helicobacter pylorii leczylem sie na nia i wreszccie po 4 kuracji usunelem ja a dolegliwosci zostaly.lekarze niewiedza co mi jest,serce wporzadku pluca tez.mam rowniez problem z hemoroidami i czeste zaparcia ale z tym se daje rade.co mi moze dolegac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mam, ze jak wypije cos zimnego albo lekka kawe to od razu mam dusznosci! Mialem robione badania, wykryli hp dostalem 2 antybiotyki na 7dni + omeprazol 40mg rano i wieczorem. Jak wyjatkowo uwazam co jem i pije(tylko woda niegazowana) to problemy z oddychaniem prawie znikaja, ale czuje jakby przelyk nie byl w stanie sie zregenerowac, odbudowac. Pije olej z siemia lnianego pomaga. Nie wiem czy sa jakies tabletki zeby temu zaradzic.. Jak ktos ma jakis sposob to prosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranigast lub controloc w moim przypadku pomógł.ale zobaczymy na dłuższą metę.ja mam jeszcze czasami ataki jakby jakiś orzech włoski w brzuchu i ścisk jelit. ale po ciepłej herbacie i ranigascie przechodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,miałem robione wszystkie badania i wszystko w pożątku:/ miałem take coś że gdy odychałem to powietrze samo istnie wychodziło mi z odbytu i dusiłem sie :/ w szpitalu powiedziałem zeby mi dali szczypione na uspokojenie i przeszło ale uraz został psychiczny i biore xanax i abfity od psychosy:( nie moge w dzien jesc pic tylko w nocy po przebudzeniu masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj problem jest nasępujacy mam problemy z kegoslupem uciskowe piekące wedruje to po mnie i tam gdzie wejdzie tam uciska od pewnego czasu mialam bardzo mocne uciski na calym brzuchu jakby metal nie moglam nawet zapiac buta nawet brakowalo mi tchu czasami mam tak ze normalnie oddycham a przychodzi z nienacka jeden gleboki oddech w nocy spie normalne nie budze sie.czasem mam szybki oddech uciski na mostku mrowienie czy to od kregoslupa mam takie dziwne oddechy czy to zoladek prosze o rade bede wdzieczna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×