Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość grzes

Problem z oddychaniem, ścisk w żołądku przy głębokim oddechu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzes
Witam.od 2 lat mam problem z oddychaniem.biore gleboki oddech, i sciska mnie w zoladku a czasami niemoge zlapac oddechu.niemoge pic kawy,piwa i coli bo po tym strasznie zle oddycham.zaczelo sie to 2 lata temu jak bralem tabletki na odchudzanie i stosowalem diete wysokobialkowa.po odstawieniu diety i tabletek dolegliwosci zostaly.lekarze swierdzili helicobacter pylorii leczylem sie na nia i wreszccie po 4 kuracji usunelem ja a dolegliwosci zostaly.lekarze niewiedza co mi jest,serce wporzadku pluca tez.mam rowniez problem z hemoroidami i czeste zaparcia ale z tym se daje rade.co mi moze dolegac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Czy miał Pan wykonaną gastroskopię? Może to przepuklina rozworu przełykowego, refluks dające objawy duszności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktoria
Mnie też boli brzuch, żołądek i czasem ale rzadko trudno oddychać i ściska mnie nawet bez głębokiego oddechu... i mam 11 lat...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcie82
Przylaczam się.mam ten sam problem.i też miałam zakażenie Helicobacterem.różnych rzeczy próbowałam i chyba pozostanie mi z tym żyć:(.pozdrawiam i życzę zdrowka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DMX
tez tak mam, ze jak wypije cos zimnego albo lekka kawe to od razu mam dusznosci! Mialem robione badania, wykryli hp dostalem 2 antybiotyki na 7dni + omeprazol 40mg rano i wieczorem. Jak wyjatkowo uwazam co jem i pije(tylko woda niegazowana) to problemy z oddychaniem prawie znikaja, ale czuje jakby przelyk nie byl w stanie sie zregenerowac, odbudowac. Pije olej z siemia lnianego pomaga. Nie wiem czy sa jakies tabletki zeby temu zaradzic.. Jak ktos ma jakis sposob to prosze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość timeks
Ranigast lub controloc w moim przypadku pomógł.ale zobaczymy na dłuższą metę.ja mam jeszcze czasami ataki jakby jakiś orzech włoski w brzuchu i ścisk jelit. ale po ciepłej herbacie i ranigascie przechodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wojciech
Witam,miałem robione wszystkie badania i wszystko w pożątku:/ miałem take coś że gdy odychałem to powietrze samo istnie wychodziło mi z odbytu i dusiłem sie :/ w szpitalu powiedziałem zeby mi dali szczypione na uspokojenie i przeszło ale uraz został psychiczny i biore xanax i abfity od psychosy:( nie moge w dzien jesc pic tylko w nocy po przebudzeniu masakra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość diana
moj problem jest nasępujacy mam problemy z kegoslupem uciskowe piekące wedruje to po mnie i tam gdzie wejdzie tam uciska od pewnego czasu mialam bardzo mocne uciski na calym brzuchu jakby metal nie moglam nawet zapiac buta nawet brakowalo mi tchu czasami mam tak ze normalnie oddycham a przychodzi z nienacka jeden gleboki oddech w nocy spie normalne nie budze sie.czasem mam szybki oddech uciski na mostku mrowienie czy to od kregoslupa mam takie dziwne oddechy czy to zoladek prosze o rade bede wdzieczna .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość diana
apropo jeszcze mojego komentarza rtg pluc robilam , ekg serca ez nic nie wykazalo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.