Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anka

Płyn w zatoce Douglasa a problemy z jelitami

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anka
W trakcie badania USG swirdzono guza na jajniku, drugie badanie wykazało jedynie plyn w zatoce Douglasa. Na forum przeczytałam, w jednej z odpowiedzi dotyczących przyczyn tego zjawiska, że może to być objaw problemów z jelitem. Podczas ciąży stwierdzono, że najprawdopodbniej mam zespół jelita nadwrażliwego, a podczas ostatniego badania gin przez kiszkę stolcową odczówałam ból to czy biorąc to wszystko pod uwagę mam poważny problem? tzn czy jest to pilne i do jakiego lekarza się udać? Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najpierw powinna Pani udać się do lekarza rodzinnego po skierowanie na badania i gastroenterologa. Trzeba ustalić czy to na pewno zespół jelita drażliwego czy inna dolegliwość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna B
u mnie płyn w jamie Douglasa jest V- 6ml Ginekolog twierdzi, ze powoduje to stan zapalny np przydatkow ale moze tam splywac z calej otrzewnej a wiec oznacza jakis stan zapalny w organizmie, trudno bez dodatkowej diagnostyki stwierdzic gdzie Ile ma Pani tego plynu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.