Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Łukasz

Szarpanie, kłucie niebolesne w jądrze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz
Dzień Dobry Panie Doktorze. Mój problem dotyczy jadra - mianowice czuję - jakby to napisać- niebolesne kłucie jądrze jakby cos pulsowało. Na pod Koniec maja br. zdiagnozowano u mnie (z wywiadu lekarskiego) zapalenie jąder (miałem nieliczne bakterie w moczu). Zapisano mi (dr rodzinny) Wit. C i jakis antybiotyk (nie pamiętam nazwy - ale był od bakterii właśnie w tych miejscach). Po kuracji antybiotykiem wszystko było juz dobrze. Po około miesiacu poczułem w trakcie leżenia na boku (kładłem sie spać) - dyskomfort(nie wiem jak to nazwać) w lewym jądrze. Ale wstydziłem sie iśc do lekarza i przeszło samo 9pojawiłao sie co kilka tygodni na chwile). Teraz czuje w prawym jadrze też dyskomfort (to jadro było lekko opuchnięte przez zakażenie bakteriami co były w moczu). Jest to coś jakbyszarpanie kłucie (ale takie jakby mi ktoś w jadro palcem pukał (trudno to nazwac co to jest). Gdy spałem na boku wcześniej było OK - teraz to mi nawet szarpie/kłuje nawet gdy pisze tego maila. Co to może być Panie Doktorze ? Dodam, że kiedys mialem 2x zagladane do pęcherza (krwiomocz nieuzasadniony - jak sie pojawił tak i znikł), mam alergie, lekką astmę. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To mogą być objawy żylaków powrózka nasiennego. Najlepiej udać się jednak do urologa, który po dokładnym badaniu będzie mógł wykluczyć lub potwierdzić te przypuszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość norbert
w koło piszecie to samo a mam takie same objawy i na 1000% to nei sa kur! zadne zylaki boze !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.