Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Połamany po wypadku samochodowym


Gość Sylwia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry..mam takie pytanko..niedawno mój szwagier uległ wypadkowi samochodowemu leży w szpitalu jego stan jest ciężki,ale jest też również poprawa na lepsze,płuca się goją ,,,iiii wogóle wszystko.....ma również bardzo liczne połamania,ale lekarze mówią że kości da się poskładać i chciałabym wiedzieć ile czasu on bedzie leżeć w szpitalu z tymi połamaniami ...ma pokruszoną i złamaną lewą stronę szczęki ma druty i nie gada,,,,lewa ręka pocharatana i otwarte złamanie ma ją w gipsie i dopiero teraz w 4 tygodniu po wypadku będą mu ją operować,,udo otwarte złamanie,,,miednice w 6 miejscach połamana w tym 2 kości łonowe i kość krzyżowa,kolana połamane,zmiazdżone,,,nogi połamane w 2 miejscach,,,,jest na wyciągach i czy jeśli jest na wyciągach to czy nie trzeba go składac operacyjnie...?,,,mam pytanko czy on ma szanse chodzić???...ile czeka go leżenia w szpitalu...? jak bedzie wyglądać jego leczenie szpitalne...? i na co się przygotować po jego wyjściu ze szpitala....? i co mu przygotować....? i rehabilitacja: czy szpital funduje rehabilitacje...? czy bedziemy musieli sami go rehabilitować...?czy trzeba bedzie mu zakupić jakiś sprzęt....? i jesli ma szanse chodzić i normalnie żyć ile potrzeba czasu....?bardzo proszę o odp.....Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest to złamanie w wielu miejscach. To, czy będzie chodził oraz czas pobytu w szpitalu zależy od lekarzy, którzy będą składać kości a także od samego pacjenta. Najlepiej udać się do lekarza prowadzącego Pani szawgra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×