Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Plama (siniak) na prąciu


Gość Lik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16lat.. Na spodzie prącia mojego penisa znajduje się ok.3x1cm ciemna plama.. Wyglada to tak jakby krew wydobywala sie z zylki przy samym zoledziu i cienka widoczna struga powoli splywala do tej plamy..... Nie ukrywam że sie dosc czesto masturbowalem. I tu uwaga... Mam to juz ponad 2 lata! Wczesniej nic z tym nie robilem, bo ojciec stwierdzil ze samo zejdzie. No niestety nie zeszlo.... Smaruje zelem Lioton 1000. W niektorych miejscach lekko pojasniala ta plama..........ale nie schodzi.. (po 2 tygodniach stosowania zelu) Takie cos podobno powinno samo zniknac po 3 dniach...... Jest taka mozliwosc ze to dlatego ze ta krew caly czas wycieka z zylki ? Co mam z tym zrobic?? prosze o pomoc........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak mialem jak kolega wystraszylem sie poniewaz kobieta z ktora sie kochalem miala nowotwora i pomyslalem ze sie zarazilem:( nic wiecej nie wiem to sie stalo przed wczoraj i probuje sie wszystkiego dowiedziec z plamka to ja moge zyc mam juz nie wielkie od kilku lat z odciskow ale ta plamka przeraza mnie i nie wiem co myslec , przez chwile przyjemnosci mam stracha , ponoc nie da sie zarazic genetycznym nowotworem nie slyszalem o obiawach odrazu po stosunku ale napewno tego nie wiem. dokladnie po 4 stosunku przerywanych mi sie to stalo , siniak fioletowy z góla , teraz to sie rozeszlo i zrobila sie z tego wieksza plamka bez dólki , boje sie czlowiem moze sobie wszystko uronic nie wiem czy mnie boli czy nie moze ktos pomoc tylko prosze nie doradzac lekarzy bo kazdy wie jak sie tam udac z gory dziekuje i powiadomie o jaj rozwiaze problem dodam ze to jest zewnotrz na napletku tak jak na palcu po uderzeniu mlotkiem lecz bez takier warstwy krwi fioletowe i juz pomozcie i odradzam nie przemyslany sex:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×