Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Magda

Bóle brzucha w dolnej części

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magda
Od pewnego czasu boli mnie dolna częsc brzucha jest to ból w różnych miejscach albo cala dolna częsc brzucha, lub lewy dolny bok albo prawy;nie wiem co to może być te bóle mi przechodzą tak na 20/ 30 minut...I mam te bóle tak od sierpnia.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Radzę udać się najpierw do lekarza rodzinnego, który zleci podstawowe badania krwi i moczu, usg jamy brzusznej. Ewentualnie poprosi o konsultację ginekologa. Wtedy będzie można dokładnie ustalić czy to problem z układem moczowym, pokarmowym czy rozrodczym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda
Juz pisałam tu, że boli mnie brzuch (dolna częśc)raz z lewej, raz z parwej albo po srodku ...a najbardziej to po prawej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość STARYWYGA
NIE JESTEM LEKARZEM Tak jak powiedział lekarz zrobić badania i wtedy będzie wiadomo co mnie też tam bolało i okazało się masywne zapalenie pęcherza i piasek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
ja tez mialam bole w dolnej czesci brzucha, pojechalam do lekarza ginekologa bo bylam pewna ze to zapalenie jajnikow. Lekarz jednak nie potwierdził moich podejrzeń- stwierdził problemy z jelitami ....Także Magda dobrze radze, najlepiej najpierw sytac sie lekarza a nie na forum, bo na necie tylko metlik w głowie zrobia ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sceptyk
idź do lekarza, bo takie bóle to nigdy nie wiadomo czym są! i nakręcasz się a nie leczone mogą prowadzić do groźnych powikłań

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patrycja
Jeżeli boli cię prawa bardzo często to może być zapalenie wyrostka robaczkowego. Ale lekarz to najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość IZabela
Mam na przykład ja mam wzdęty brzuch boli mnie poprawej stronie brzucha jak nacisnę i mdłosić jak cos zjem . Nie wiem co to jest , może wiecie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość camila
Mam to samo boli mnie brzuch około pempka i mam straszne mdłoćci a do tego wieczorem i nieumiem spać a mam tylko10lat i rano muszę iść do szkoły co mam zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elzbieta
Radze isc do lekarza,od miesiaca mialam takie problemy poszlam do lekarza ktory skierowal mnie na kolonoskopie to nie boli i sie okazalo ze mam 2 polipy ktore zostaly usuniete-czekam na wynik Tak strasznie sie boje!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.