Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość agnieszka

Venter a pieczenie w żołądku i zgaga

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agnieszka
Czy to normalne że po zażyciu leku Venter odczuwam pieczenie w żołądku oraz mam zgagę? dostałam to od gastrologa bo po omenoprazolach miałam skutki uboczne (controloc,helicid,bioprazol). mam jeszcze w domu nexium ale pisze tam że przy nadwrażliwości na inne inhibitory tego nie brać oraz notazulan ale z kolei przeczytałam gdzieś że to to samo co controloc a własnie po tym miałam m.in. problemy z przełykaniem. ktoś mi mówił o leku lanuzlol (chyba tak sie pisze czy lanzul?) tylko głupio mi iść do gastrologa i prosić o taki lek bo wyjdzie na to że znam się lepiej itd. mam refluks żołciowy i stan zapalny od żółci. biorę poza tym proursan i probiotyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stapler
Lanzul jest też z grupy inhibitorów pompy protonowej. Po venterze nie powinna mieć Pani zgagi, ale jeśli Pani ma to trzeba lek odstawić. Może niech Pani spróbuje zażywać zwykłe H2 blokery np. Ranigast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka
dziękuję za odpowiedź. właśnie problem mam z tym że np. po rennie i manti mam alergię, po ranigaście też a nie wiem jak przynajmniej *podleczyć* sie z tego stanu zapalnego. cóż, muszę spróbować szukać dalej. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×