Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wzwody a obrzezanie


Gość pascal_turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pascal_turbo

Witam Jestem tydzień po obrzezaniu wszystko ładnie sie goi.Chirurg zalecił unikanie wzwodu ale mam 17 lat i trochę ciężko tego unikać,tym bardziej w nocy jak sie budzę,.W dzień nieraz najgłupsza myśl powoduje wzwód wiadomo 17 lat hormony się odzywają. I zauważyłem ze w szyciu na przeciwko wiązadełka jakby szwy trochę pościły taka jakby szparkę miedzy opuchlizna a skora ,szwy widać się chyba poluzowały i tu moje pytanie czy mam się martwic czy wszystko będzie ok do ściągnięcia szwów za tydzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Trzeba starać się unikać sytuacji wywołujących wzwód. Jeśli szwy poluzują się bardziej lub całkowicie puszczą to wówczas najlepiej skonsultować się z chirurgiem, obecnie można jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pascal_turbo

Nieraz ciężko,zwłaszcza w nocy bo to juz jest nie kontrolowane, narzazie poczekam może utrzyma sie do następnego wtorku wtedy mam ściąganie szwów.Trochę się wystraszyłem widząc nie duza ale mała szparkę i szew trochę niżej.Ale w sumie żadnej krwi nie było tak jak by tam i tak już się wygoiło wiec może tak złe nie będzie oby bo nie chce mieć kolejnych szwów ponownie */

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr 28 Wawa

Ja mam tak samo szfy się poluzowały bardzo i lekarz musiał założyć kolejne. Dodatkowe zakłada się bez znieczulenia więc trochę bolało. Dostałem lek który zahamuje wzwody w nocy. Teoretycznie zagoiło by się bez nich ale miesiąc więcej w plecy z gojeniem. Po za tym ja mam szfy wchłanialne więc nie będzie ściągania całe szczęście *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×