Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość tomek

Zniesiona lordoza w odc. lędźwiowym

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomek
Witam mam 30 lat i miałem robione prześwietlenie kręgosłupa wyszło że mam *zniesioną lordozę w odc. lędzwiowym* nie wiem co to jest i jakie są dokladnie tego objawy ,czy mogą one promieniować do brrzucha ,pachwiny i jądra po jednej stronie.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lordoza W wyniku zniesienia lordozy nieprawidłowe ustawienie kręgów lędźwiowych wywołuje ucisk na nerwy rdzeniowe, stąd ma Pan objawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartek
jak leczyć zniesioną lordozę lędzwiową ? jakie ćwiczenia ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartek
Oto mój opis : Kregosłup lędzwiowy wygięty w lewo. Zniesiona lordoza lędzwiowa.Nieznaczne zweżenie przestrzeni miedzytrzonowej L5/S1 Istotnych zmian zwyrodnieniowo-wytwórczych nie stwierdza sie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Edyta

witam. Od pewnego czasu mam bóle w okolicach nerek. Robiłam badania pod kontem urologicznym, badania moczu, ogóle badania z krwi, usg. W temacie nerek niby wszystko w porządku. Ostatnio zrobiam RTG i w opisie mam zniesienie lordozy lędźwiowej. Moje pytanie do Państwa jest takie, czy miał ktoś tak, że odczuwał dolegliwości bólowe w okolicach nerek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.