Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość gwiazdka

Bolesne zaparcia, wiatry, kłucia, problemy z jelitami?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gwiazdka
Od kilku miesięcy mam dokuczliwe dolegliwości: bardzo bolesne zaparcia - przynajmniej pół godziny przed wypróżnieniem, częste *wiatry*, co jak do tej pory rzadko mi się zdarzało, kłucie w całej jamie brzusznej - zwykle w różnych częściach brzucha od podbrzusza począwszy, silne wzdęcia, a niekiedy mdłości po każdym pożywieniu - nawet po wypiciu zwykłej herbaty, mocne burczenie nawet gdy jestem najedzona w środkowej części brzucha i uczucie *przelewania* się, jakby jakieś płyny się przelewały. Dodam jeszcze, że choruję na bąblowicę wątroby. Czy to może mieć jakiś związek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Możliwe, że choroba wpływa na Pani dolegliwości. Jeśli jednak ból, wiatry przechodzą po wypróźnieniu to bardzo możliwe, że są to objawy zespółu jelita drażliwego. Najlepiej skontaktować się z gastroenterologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość STARYWYGA
Nerwica zespól jelita drażliwego co robić nie skupiać się na tym nie myśleć o tym dobry gastrolog konieczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mika
Ja też cierpię na zaparcia i miewam bóle brzucha.Pomaga mi wtedy Dicopeg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.