Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość eX

Przeziębienie penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość eX
Witam. Ostatnio brałem prysznic *na szybkiego* w niezbyt ciepłej wodzie. Jakieś dzień później czyli wczoraj poczułem szczypanie i podrażnienie penisa (dokładnie żąłądź i napletek) ból nasila się podczas dotykania, wydzielana jest również mastka. Czy może to być jakiegoś rodzaju przeziębienie? Obawiam się choroby grzybicznej, co prawda nie rozpocząłem jeszcze życia seksualnego, ale czytałem, że można się zarazić poprzez np. ręcznik. Obecnie choruję na zapalenie gardła i biorę *Amoksilav* i *Trillac*. Co może mi być? Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Tak, być może to właśnie zakażenie grzybicze często występujące przy antybiotykoterapii. Radzę w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza celem zbadania i ewentualnego włączenia leczenia przeciwgrzybiczego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eX
W takim razie do jakiego lekarza się z tym zgłosić? Rodzinnego, czy jakiegoś specjalisty (urologa). Czy można samemu to leczyć jakimiś lekami antygrzybicznymi bez recepty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tajniak
też to kiedyś miałem, do rzadnego lekarza nie chodziłem. ból minął po 2 dniach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Witam. Chciałbym się zapytać o środek penisa dokładnie mi chodzi o jego początek pod skurą gdy dotykam go przy wydaje mi się że żye strasznie mnie boli a gdy jest w zwodzie nie moge go przechylic do przodu bo czuje jakby mi się zaraz miał złamac co to może byc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość WOJTEK
wojtek- mam to samo ale teraz i do tego mam tęperaturę co mam zrobić pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ja
Najpierw nauczcie się pisać po polsku bez błędów. co to jest: tĘperaturę, skUrą, RZadnego... nie mówiąc już o przecinkach, których brak wypacza sens wpisów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jordan
Nie walcie tyle konia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Edi
Musisz sobie wziąć małego do buzi i cumować przez 15min co godzinę - po tygodniu kuracji przejdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zenek
Nie cumować tylko ciumkać - 100% wyleczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość a3
Tak mogą wyglądać choroby penisa http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.