Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stwardnienie rozsiane? uczucie sztywnych kolan


Gość Johnny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , na wstępie napiszę , że mam 16 lat . Mój problem zaczął się jakiś tydzień temu kiedy to szedłem na spacer . Otóż , miałem takie uczucie jakbym miał sztywne kolana , tzn. mogłem nimi normalnie ruszać jak normalnie , jednak miałem takie uczucie . Gdy leże i opieram stopę na łóżku mam takie samo wrażenie z dużym palcem u nogi jednak też mogę nim ruszać , gdy położę stopę tak , że wystaję poza łóżko (zwisa) mam takie uczucie całej stopy ( do stawu skokowego ) . Ostatnio się interesowałem różnymi chorobami i tak cały czas się boję , czy to może być stwardnienie rozsiane ... Chciałbym zdawać maturę z biologi i iść na medycynę. Jednak nie wiem czy te objawy mam naprawdę czy to są objawy wmawiane przeze mnie a później moja psychika szwankuje . Proszę o pomoc . Tak to w głowie mi się nie kręci , widzenie mam dobre ( tak jak to objawy SM ) . Proszę o pomoc . P.S.Oczywiście takie uczucie przy stopie i palcu mam jak nią nie ruszam . I nie wiem czy to może mieć coś wspólnego , ale jak siedzę nieruchomo (przed komputerem (laptop) , a dużo czasu przed nim spędzam ) to tak drgnie mi ręka czy noga . Ale jak się ruszam , chodzę itp. takie coś nie występuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×