Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Krzysztof

Mały penis po treningu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof
Witam, zawsze po treningu zmniejsza mi się penis. jest prawie taki jak u 13 latka, a mam 21 lat. później wraca do normy. wzwodzie mam 14 cm długości i 12 cm objętość. normalnie w opadzie mam 8 cm długości i ok. 7 cm grubości. razem z prąciem, jądra sie zmniejszają i zachowują się jakby były na zimnie. czy to normalne ? nie boli mnie nic, ale czasami się wstydzę kąpać pod prysznicem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Raczej nic tu nienormalnego nie stwierdzam. patrz też strona www.penis.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość piotrek
mam ten sam problem i nie wiem co ci napisac i mam tyle samo lat co ty .ja mysle ze to juz tak jest przejebane i nic sie nie zmieni denerwuje mnie to bo tak samo sie wstydze wiem jedno zeby cos zmienic trzeba popróbowac jakis metod które podobno sa skuteczne juz mnie to wkurwia wszystko bo nie mam odwagi nawt z dupą pogadac a co dopiero pózniej ale spróbuje tych metod albo cos zakupie pozdrawiam cie i nie załamuj sie az tak bardzo bo to nic nie pomoze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.