Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość artur

Guz na żołędziu penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość artur
Mam na żołędziu po prawej stronie guzek. Mam go już kilka lat..wielkość ok 0.5cm, jest ciemniejszy od żołędzia i jest wypukły. Podczas wzwodu się powiększa. byłem 2-3 lata temu u lekarza który stwierdził ze* to naczyniak i żeby nic z nim nie robić..ZE ON NIE PRZESZKADZA W NICZYM, jeśli zacznie sie powiekszac to prosze sie zgłosic* jednak mnie to denerwuje i chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś sposoby na usunięcie jego. Caly czas myśle ze przez ten guz mój penis nie rozwija sie prawidlowo-tzn ze nie rośnie. Podczas wzwodzu ma 15cm, przez jego obecnosc nie jestem pewny siebie podczas stosunku i trwa on dość krotko 10-15minut, czy srodki na przedluzenie stosunku dostepne w internecie sa skuteczne?..i odpowiednie dla 22latka, nie zaszkodzą mi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Radzę w tej sprawie bezpośrednio skontaktować się z urologiem. Jest wiele sposobów usuwania takich zmian począwszy od klasycznego wycięcia, przez laseroterapię czy krioterapię (zamrażanie). Musi dokładnie ocenić to urolog i zadecydować o dalszym postępowaniu. Jeśli przedstawi Pan lekarzowi dokładnie o co Panu chodzi nie powinno być problemów z usunięciem tego guzka. Na chwilę obecną nie radzę stosować w przypadku takiej zmiany (być może rzeczywiście to naczyniak) jakichkolwiek preparatów czy też urządzeń zwiększających wzwód. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.