Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Bartek

Penis mocno skrzywiony w dół

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek
Mam 25lat mam penisa który jest mocno skrzywiony w dół, chciałbym wyprostować. Czy taki zabieg jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia jak tak to jakie placówki maja podpisane umowy? Po za tym raz na jakiś czas boli mnie prawe jądro i odczuwam jakiś malutki guzek na nim, Co to moze być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Na pewno na początku trzeba z tym problemem udać się do urologa. Powodów bolącego guzka na jądrze może być bardzo wiele (być może to tylko miejscowy stan zapalny). Trudno w tej sprawie cokolwiek oceniać i doradzać bez badania. To portal chirurgii ogólnej nie zajmujący się szczegółowo problematyką urologiczna. Musi zbadać Pana urolog i on wytłumaczy Panu czym jest guzek, a także czy skrzywienie penisa kwalifikuje się do leczenia operacyjnego. Myślę, że jeśli skrzywienie jest znacznego stopnia (utrudniające stosunki seksualne) na pewno taka procedura lecznicza jest dotowana przez NFZ. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość deedew
nie wiem jak mocno skrzywiony jest twoj w dol, ale moj wyglada jak banan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominikk
Witam, tez mialem mocno skrzywionego penisa, uwierz mi albo nie ale wyczytalem kiedys na jakims forum o takim problemie i tak ktos pisal zeby trzymac penisa caly czas w gorze, ja tak nosilem penisa w majtkach moze przez rok i teraz jest wszystko idealnie, jest normalnie wyprostowany. Efekty widac juz po paru tygodniach. Pozdrawiam i zycze cierpliowsci:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ktos
ja tez mam taki problem z penisem jest wygiety w dol i nie mam pelnej satysfakcji z seksu co mam zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.