Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Pietrek z Krakowa.

Ból w okolicy wyrostka po 6-7 piwach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pietrek z Krakowa.
Witam, mam 17 lat i dręczy mnie pewien problem. Zauważyłem, że od pewnego czasu gdy wypiję ok 6-7 piw np. na jakiejś imprezie, zaczyna mi doskwierać straszny ból właśnie w okolicy wyrostka (nad pachwiną mniej więcej na poziomie pasa z prawej strony). Nigdzie nie mogę uzyskać odpowiedzi na to pytanie, a zanim zacznę zawracać głowę lekarzowi bez jakiejkolwiek wiedzy, spytam tutaj. Czy może wie ktoś co mi dolega? PS: Niewiem czy zakładam temat w dobrym dziale, ale tylko tutaj mi on pasował. W razie czego proszę o przeniesienie czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno odpowiadać na takie pytania bez badania. Może ma na to wpływ alkohol, który powoduje jakiś proces zapalny w jelitach objawiający się dolegliwościami bólowymi. Trudno cokolwiek więcej napisać bez konkretnych badań. Radzę nie pić aż tyle alkoholu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pietrek z Krakowa
Problem polega na tym, że to się tak pojawiło z nikąd. Nie pić tyle alkoholu? Mam nadzieję że się uporam z tym problemem, ponieważ bardzo lubię spożywać ten napój, ale nie będę się tu o tym rozpisywać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.