Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Piotrek

Miałem stulejkę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek
Kilka lat temu lekaż stwierdził u mnie stulejkę. Miałem robiony zabieg. Dzisiaj mam 15 lat i napletek nie schodzi z całego żołędzia prącia. Czy to jest związane ze stulejką czy zależy to kiedy napletek się ssunie od wieku? PS. Kiedy dotykam żołędzia to mnie to boli. Czy to przejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Muisz porozmawiać o tym z rodzicami i udać sie do lekarza. Być może masz stan zapalny żołędzi za czym przemawia ból. Być może utrudnione odprowadzenie napletka związane jest właśnie z tym stanem zapalnym i konieczne będzie leczenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość piotrek
DO haemophilis: Ja takie coś mam już od wielu lat. Rok temu też to miałem i byłem u lekarza. Lekarz sprawdzał mi przyrodzenie ale nic nie wykrył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
A u jakiego lekarza byłeś rok temu? Chodzi mi o specjalizację np. lekarz rodzinny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Wybierz się do urologa. Lekarz z taką specjalizacją po zbadaniu będzie najlepiej wiedział co to jest i zastosuje odpowiednie leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lolelel
masz stulejke, udaj sie do urologa. On wszystko wyjasni. Zabieg trwa 30-60min max. Zołądz Cie boli ale jak przejdziesz zabieg to od przestanie bolec, bo teraz uciska go naplet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adrzej
Dziwne, nie rozumiem po co te zabiegi... ja kiedys mialem stulejke i sam sobie rozciągnąłem skore. Czasami przez chwile szczypało, ale teraz działa bez zarzutów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.