Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kamil

Czy można ściągać skórkę 6 lat po zabiegu na stulejkę?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamil
Mam pytanie, czy mogę ściągać bez problemu skórkę z napletka 6,5 roku po zabiegu na stulejkę? Nigdy wcześniej samemu tego nie robiłem (nie wiem czemu), a teraz po takim upływie czasu i w moim wieku (13,5 lat) niewiem czy można to jeszcze robić. Kiedyś jednak próbował to robić, ale był przy tym ból (pewien procent też zapewne przez panikę). Nie mam żadnych problemów z oddawaniem moczu, mój przyrost naturalny wygląda dobrze i nie mam z nim naprawdę żadnych, ale to żadnych problemów (wymiary też są dobre jak na mój wiek). Krótko mówiąc, czy mogę używać jakichś żelów ze środkiem znieczulającym na początek, i czy mi to nie zaszkodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Oczywiście powinieneś ćwiczyć ściąganie napletka, na początku w ciepłej wodzie, z użyciem najlepiej żeli intymnych, które pomogą w tym procesie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Autor tego tematu *]
Dobrze, a czy zaczęcie tej higieny w wieku prawie 14 lat to duże zaniedbanie i czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że będę miał potem jakieś z tego konsekwnecje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Zacznij, jak nie pomoże bezpośrednio skontaktuj się z tym problemem z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Dla zainteresowanych jak mogą wyglądać choroby penisa zdjęcia, objawy http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.