Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

W stanie wzwodu skórka z penisa powinna sama się ściągać?


Gość Kamil z Olsztyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamil z Olsztyna

Pod koniec tego października będę miał 14 lat. Zauważyłem tutaj jeden temat któłry mnie zaniepokoił. Czy w stanie wzwodu skórka z penisa powinna sama się ściągać (czyli że ja jej nie ściągam tylko ona sama od razu)? nigdy tak nie miałem więc pewien temat tu założony bardzo mnie zdziwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co było w nim napisane? dlaczego pytasz o to samo? jest tutaj na ten temat bardzo wiele wątków, poszukać odpowiedzi? jak nie masz trudności ze ściągnięciem to nie ma problemu, nie musi sama schodzić, może z pomocą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zerwane całkowicie wędzidełko na penisie, od tego czasu mam problemy z erekcja , wydłuzył mi się napletek a penis wydaje się mniejszy , mrżnie mi żołędź, jakby był niedokrwiony, niekidy podczas stosunku tracę erekcję a to od tego czasu jak przypadkowo straciłem to wiazadlo co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zerwane całkowicie wędzidełko na penisie, od tego czasu mam problemy z erekcja , wydłużył mi się napletek a penis wydaje się mniejszy , mrżnie mi żołądź, jakby był niedokrwiony, niekeidy podczas stosunku tracę erekcję a to od tego czasu jak przypadkowo straciłem to wiązadło co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zerwane całkowicie wędzidełko na penisie, od tego czasu mam problemy z erekcja , wydłużył mi się napletek a penis wydaje się mniejszy , marznie mi żołądź, jakby był niedokrwiony, niekedy podczas stosunku tracę erekcję a to od tego czasu jak przypadkowo straciłem to wiązadło co robić -jestem bezradny a wstydze sie urologa i swojego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×