Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Hubiq

Za dużo skóry na penisie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hubiq
Witam mam następujący problem, podczas wzwodu skóra nie schodzi sama z penisa (schodzi tylko do połowy żołędzia), ze sciągnienciem skóry nie mam najmniejszego problemu czyli nie jest to stulejka. Jednakże skóry jest tak jakby za dużo. Wydaje mi się, że to będzie utrudnienie podczas stosunku. Prosze o rady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To może świadczyć o występowaniu zbyt krótkiego wędzidełka napletka. Najlepiej, aby zobaczył to urolog i zadecydował o dalszym postępowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kobra133
Mam to samo i czy urolog może zlecić operację czy jakiś zabieg, czy to da się wyeliminować jakimiś ćwiczeniami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jedynie w takim wypadku jak zbyt krótkie wędzidełko napletka może pomóc zabieg, o którym musi zadecydować urolog.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz
Czy operacja / zabieg jest konieczna jeżeli partnerka osiąga orgazm i ja również w sytuacjach wymierzonych wyżej ? Zawsze się zastanawiałem czy podczas stosunku to normalne że zoledz nie jest * nagi * lecz do połowy otulony napletem , chodź podczas masturbacji i sexu oralnego partnerka może ręcznie go usunąć nie odczuwam przy tym żadnego bólu . Kolejnym pytaniem jest zagadnienie wędrujących jonder głównie / częściej prawego zanika z moszny wskutek wejścia nad parcie w * okolice podbrzusza * nie odczuwam bólu mogę je delikatnie wypchnac by powróciły na swoje miejsce najczęściej lodoja tam przy dużym wysiłku fizycznym mięśni brzucha i nóg , masturbacji i podczas sex , czy ta przypadłość może być wpozniejszych latach odpowiedzialna za bezpłodność lub mam nadzieję że nie za impotecje ? Dziękuję za odpowiedź i jeśli 3 pytaniem nie przekraczamy możliwości serwisu proszę o polecenie jakiegoś lekarza na terenie Krakowa .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 14
Tak mogą wyglądać choroby penisa http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.