Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zmartwiona

Twardy biały podskórny guzek przy brodawce sutkowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zmartwiona
Mam 20 lat. Od jakiegoś czasu( nie pamietam nawet jakiego - moze to byc nawet z 2 lata) mam przy brodawce pod skórą biały twardy guzek.Myślałam ,że może to cos normalnego jak takie miekkie na otoczce (jten jest twardawy ma 3-4 mm średnicy).Myślałam ,że jak go przebije to wyleci ropa i zmniejszy się. Nie zmniejszył się, i nie wyleciała ropa tylko odrobinę osocza. Nie dokucza mi bólowo. Przeszkadza mi myśl ,że może to być zmiana patologiczna.Przestraszylam się. W samobadaniach ktore czytałam nie ma nic napisane ,że to powód do niepokoju. Bardzo proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Basia
Też mam takie coś tylko mam dopiero 15 lat...jeżeli to coś natychmiast nie zniknie to urwę sobie sutki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ola
Smiesza mnie okreslenia *taka juz Twoja uroda* ale lekarze jak nie wiedza co powiedziec to tak najlatwiej!!!Jakby tak bylo, to mialabys to od poczatku a nie narosloby z czasem. Mam taki problem jak Ty, tylko, ze ja mam prawie 30lat i ten guzek pojawil mi sie jakies 6-7 lat temu. Poczatkowo byla mala kropeczka a dzisiaj juz ma ok 4mm. Jeszcze nie odwazylam sie z tym isc do lekarza.Wiem moja glupota ale nie ma na tyle odwagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość madzia
czesc dziewczyny nie macie sie czego obawiac tez to mam . bylam u onkologa i doktor powiedzial ze bedzie trzeba zrobic maly zabieg. trzeba to po prostu wyciac. znieczulenie miejscowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.