Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzki w w okolicy jelita grubego, wyczuwalne przez pochwę


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu wykryto u mnie guzki wyczuwalne przez pochwę, w stronę jelita grubego; wyczuwalne również podczas badania przez odbyt ( na moje sugestie u lek.ginekologa). Guzki okrągłe kulki są średnicy 1-2mm, w ilości nieokreślonej- wiele (wyczuwalne około 10), porozrzucane. Badanie kolonoskopia w kwietniu br. nie wykazało zmian patologicznych- rozpoznanie kolopatia. Ginekologicznie też wszystko w porządku kilkakrotne badanie i cytologia. Podstawowe badania krwi i moczu nic. USG jamy brzusznej w XII.2008r. też nic. A ja ciągle odczuwam bóle z tamtego miejsca- kłucie, uwieranie o różnym nasileniu. Ze wzdęciami brzucha, kłopotami z wypróżnianiem, uczuciem pełności. Objawy występowały 1-2 razy w miesiącu. Ostatnio bardzo się nasilają. Poza tym jakieś dziwne osłabienie, kołatanie serca, marznięcie. Hormony tarczycy tez były badane-ponad rok temu. Kilka dni temu- przy objawach osłabienia, stanu podgorączk. robiłam OB- wynik 11mm oraz CRP - wynik 0. Nie wiem jakie badania jeszcze wykonać. Bardzo trudno jest mi też tłumaczyć lokalizację tych tworów... A jak dokładnie zaczynam wsz.opisywać to pewnie jestem postrzegana jakbym miała coś z głową. A mnie coś boli i jest a nie powinno. Proszę o radę gdzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×