Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anna

Tsh, hormony a tycie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna
Dzień dobry lecze sie na niedoczynność tarczycy biorę thyrozol 20 i trochę przytyłam czy mogę dalej tyć??i czy tyje się od hormonów??Proszę o pilną odpowiedz.Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość haemophilus
Tyje się z powodu niedoczynności tarczycy. Może Pani jeszcze przybrać na wadze, ale lekarz endokrynolog powinien rozważyć zmianę dawki leku na większą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
Ale jeśli zmieni dawkę leku na większą to przytyje jeszcze bardziej??czy jak będe leczona hormonami to będe dalej tyć??jCzy tyje się po prostu z samej nadczynności?? Ja już naprawde duzo ważę i nie wyobrażam sobie tego żeby jeszcze przytyć Proszę o odpowiedz to bardzo ważne dla mnie.Dziękuje bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość haemophilus
Trzeba dobrać dawki leku tak, aby poziom hormonów mieścił się w określonej normie. Wtedy po osiągnięciu równowagi hormonalnej nie powinna Pani tyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×