Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość drk

Ból w nadgarstkach przy podnoszeniu ciężarów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość drk
Witam, Mam problem z nadgarstkami. 2-3 lata temu miałem obite 2 ręce w różnym czasie. MIałem założony gips. Żadna kość nie była złamana. Nic mi nie było, oprócz tego, gdy wykonywałem szybkie ruchy obrotowe lub poziome nadgarstkiem strzykały mi kości. Ale zacząłem ćwiczyć na siłowni i przy podnoszeniu większych ciężarów boli mnie w nadgartskach, głównie od zewnętrznej strony ręki. Co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z ortopedą. Dolegliwości wynikają z charakteru przebytych urazów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stanislawa
nie moge uczymac w lewej dloni bo wypadaja mie przmioty z renki z lewej i nie mam wladzy wrence i od czuwam bol lewego nadgarstka i niesymetrycznie szpary stawowe .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stanislawa
nie moge uczymac w lewej dloni bo wypadaja mie przmioty z renki z lewej i nie mam wladzy wrence i od czuwam bol lewego nadgarstka i niesymetrycznie szpary stawowe .mam od 7 lat mialam zalozna szyne i dalej od czuwam bol renki co mam z robic .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.