Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Michał Mazury

Podejrzenie zapalenia nasieniowodu jądra prawego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał Mazury
Witam. Opisze może od początku swój problem. W połowie czerwca tego roku zacząłem miewac bóle jąder, spowodowane były one najprawdopodobniej długą grą wstępną z dziewczyną, bez seksu. Około 1,5 tyg po ostatnim bólu(tyle, że już wtedy doszło do stosunku ale i również nie wiem czy to ważne, moja dziewczyna przez przypadek uderzyła mnie leciutko z kolana w krocze, nie było to mocne ale poczułem krótki ból) zacząłem odczuwac, że okolice jądra są dośc mocno opuchnięte, z wyczuwalnymi grubymi żyłkami. Po stosunku w nasieniu była krew. Postanowiłem wybrac się do urologa który przepisał mi leki przeciwzapalne oraz zakaz wysiłku. Ponownie wybrałem się lecz już do innego urologa, zlecił mi usg jąder, usg wykazało, że wszystko jest w porządku. Około 2 tyg temu ponownie byłem u urologa, stwierdził zapalenie nasieniowodu i przepisał mi lek Nolicin (10 dni). Przez pierwsze 4 dni zauważyłem poprawę, lecz w dniu piątym nastąpił nawrót i aktualnie jest gorzej:/ Prawa strona (nie jądro) jest opuchnięta, czuje dyskomfort, ból przy siedzeniu, kłucie. Wyczuwalne są zgrubienia na żyłkach, jak dla mnie duże. prosiłbym bardzo o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Nolcin trzeba stosować przynajmniej przez 7-10 dni. Po tym czasie, jeśli ból nie ustąpi prawdopodobnie będzie trzeba zminić antybiotyk. Obrzęk będzie ustępował stopniowo, nawet po 10 dniach stosowania leku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał Mazury
przepraszam nie wyraziłem się odpowiednio jasno. Antybiotyk skończyłem brac 2 dni temu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba wybrac się na ponowną kontrolę do urologa. Antybiotyk okazał się nieskuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał Mazury
witam, otóż byłem ponownie u urologa, stwierdził zapalenie najądrza... Przepisał mi ketonal oraz biseptol 960. Jestem w połowie brania leku i nie widzę żadnej poprawy... Rano wygląda w miarę normalnie, pod koniec dnia zaczyna być znacznie powiększone i bolesne. Dotykając prawego najądrza dość mocno boli, nie wiem co mam robić... Zaczynam coraz bardziej przejmować się tym wszystkim*/ Prosiłbym o pomoc, czy mam zgłosić się do szpitala?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość robert
tez dwa dni temu zaczelo bolec mnie prawe jadro jest dzis wielkosci normalnej cytryny i boli mnie mam zgrubienie na dole jadra ty masz to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość byk
poczytaj sobie może jest w tym przyczyna http://www.pasozyty.net.pl/nitkowce/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adam.s
Mam problem lewe jadro mnie boli wszystkie nasieniowody napuchniete problem obiawia sie od stosonku z kobieta ktora mnie zdradzila nie potrafie wytrzymac z bolu Pomocy prosze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.