Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dominik

Nie udało mi się ściągnąć skóry z penisa aby odsłonić całą żołądź

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominik
Witam! Mam problem ze ściąganiem skóry z penisa. Mam 15 lat i, mianowicie, jeszcze nigdy nie udało mi się ściągnąć skóry tak, aby odsłonić całą żołądź. W czasie maksymalnego wzwodu skóra sciaga się tylko kawałek sama, mogę jeszcze troszeczkę sam ściągnąć i to tyle, potem czuję ból oraz pieczenie. W rezultacie nie mogę sciągnąć skóry nawet do połowy żołądzia. W czasie spoczynku jest troszkę lepiej i daję rady ściągnąć skórę troche dalej, ale również nie do końca, ponieważ wtedy znów pojawia się ból. Słyszałem, że należy regularnie myć mastkę spod napletka i trochę się obawiam, co się stanie, jezeli tego nie będę robił. Natomiast podczas oddawania moczu robi mi się taki balonik, cos podobnego jak pęcherzyk powietrza pod skórą, która znika zaraz po oddaniu moczu. Natomiast gdy ściągam troche skórę z żołędzia to wszystko jest ok. 1) Czy winą tego co opisałem powyżej może być stulejka lub za krótkie wędzidełko? 2) Jeżeli tak to należy udać się do lekarza teraz, czy to może poczekać do czasu, gdy będe miał np. 18 lat? Wiem, że już na forum jest duzo takich tematów, ale przeważnie te osoby albo nie mogą wcale ściągnąć skóry lub moga za żołądź i dopiero wtedy mają problem, a ja mogę tylko do połowy i nie wiem czy to jest jakaś inna choroba niż stulejka lub krótkie wędzidełko. Pozdrawiam, liczę na odpowiedź i z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Tak to pewnie stulejka. Najlepiej nie zwlekać i udać się do urologa teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grand
Miałem podobny problem. To stulejka. Poszedłem do szpitala i lekarz przeprowadził zabieg metodą Schloffera. Polegało to na przycięciu nieco napletka tak by żołądź mógł wychodzić cały. Zabieg trwał 10 - 15 minut. Potem dwa tygodnie smarowania maścią Oxycort i po bólu. Pozdrawiam i życzę powodzenia *)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dawid
czy to bolało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krystian
a ile cie ten zabieg kosztował

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ehh
Ja mam taki problem że skura jest jakby przyklejona albo zrosnięta z żołędziem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość s
Ja mam taki problem że nie mogę naciągnąć poza żołędziem nie wiem a jak chce to boli jak mocno to mnie boli i nie wiem co pls pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marek
ja mam troche inny problem, m.in ściągam i w jednym momencie stoi skóra i się rozcina po bokach i krew leci, juz od miesiąca walcze i nic..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zdzisław
Udaj się do rabina: po obrzezaniu nie będziesz miał problemów z napletkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piękne
A po co obrzezanie?! Też mi rada i może żałować tego do końca życia...Wystarczy iść do chirurga ogólnego i jest to darmowy zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Art
A co to morze być wcześniej skóra schodziła z łatwością a teraz mam problem z ściągnięciem i nie wiem czemu tak się porobiło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.