Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Piotrek

Oponka dookoła żołędzia po nacięciu stulejki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek
Witam. Około 1.5 tygodnia temu mialem zabieg plastyczny nacięcia stulejki. do tej pory wszystko wygladało ok. Był spuchniety, ale z kazdym dniem opuchlizna schodzila. Pozniej zaczelo sie najgorsze, czyli silne swedzenie gojacej sie rany i szwow. Po kilku dniach szwy zeszly, ale zostala taka oponka. I wlasnie, czy ona zejdzie sama? Czy ja zle cos robilem? Moze powstala na skutek drapania przeze mnie? Czekam na szybką odpowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej udać się w tej sprawie na kontrolę. Rana powinna zagoić się prawidłowo po 2 tygodniach. Może doszło do nadkażenia rany dlatego doszło do obrzęku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotrek
Kurcze wlasnie moj lekarz na urlopie jest. Nie wiem czy czekac z tym, czy zglosic sie do innego. Ta oponka jest niewielka ale nie ma mozliwosci zsunac z powrotem napletka na zoladz. Czy to zejdzie samo? I w wyniku czego moglo to powstac? Zaznaczam, ze bolu zadnego nie czuje. Ale przez to zoladz caly czas jest odkryta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotrek
I co mogę doraźnie zastosować póki co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotrek
Hmm w sumie da sie nasunac napletek na zoladz, ale on samoczynnie powraca z powrotem w rowek zoledny. i nic kurcze nie boli. To tak wyglada jakby ta oponka miala w srodku powietrze i byla napompowana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.